O nas

Otwarcie naszej współpracy datujemy na grudzień 2005 roku. Początki jak zawsze były trudne. Od tego czasu świadczymy usługi dla ciągle rozszerzającej się grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i instytucje samorządowe.

Mocną naszą stroną jest grupa ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, od wielu lat nasze usługi możemy oferować na stale wysoko utrzymującym się poziomie.

Energię kierujemy w głównej mierze na realizację projektów kubaturowych, jak i projektów dróg, ścieżek rowerowych, chodników oraz sieci i instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektroenergetycznych. Ponadto wykonujemy usługi nadzoru inwestorskiego oraz kierowania budową.

Gotowość do podejmowania wyzwań oraz otwartość na innowacyjne rozwiązania w budownictwie są naszym atutem. Posiadamy stały kontakt, z czołowymi na polskim rynku, producentami materiałów budowlanych, angażującymi swoje środki nie tylko w swój rozwój ale i w nowe technologie.

Ambicją dla nas było stworzenie takich warunków współpracy i klimatu dla klienta, aby sprostać pokładanym oczekiwaniom.

Posługujemy się najnowszym legalnym oprogramowaniem z dziedziny budownictwa. Przy tworzeniu projektów kładziemy szczególny nacisk na profesjonalizm obsługi zleceń i dogodne warunki pracy. Utrzymujemy stałą współpracę z prężnymi firmami w różnych branżach z terenu woj. śląskiego i łódzkiego. Liczba naszych stałych Klientów osiągnęła poziom 200 różnych firm, instytucji i osób prywatnych. Posiadamy około 20% udziału na regionalnym rynku świadczonych przez nas usług. Obszarem, na który skierowana jest nasza działalność usługowa, są województwa: śląskie, łódzkie, świętokrzyskie i opolskie. Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami w Europie zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Nasze usługi można zamawiać 24h/dobę w zakładce formularz kontaktowy oraz w godzinach urzędowania.

Pracownicy naszego biura posiadają m.in. "Certificate of Completion Autodesk", uprawnienia projektowe przewidziane w polskim prawodawstwie oraz wiele innych potwierdzających gotowość do profesjonalnego świadczenia usług projektowych i wykonawczych. Można z całą stanowczością stwierdzić, że posiadamy znakomitą znajomość zagadnień z szeroko pojętej dziedziny budownictwa. Indywidualne podejście do każdego projektu, połączone ze szczegółową analizą marketingową, jest dla nas działaniem strategicznym. Sprawna komunikacja pomiędzy współpracownikami i dobra znajomość potrzeb Klienta znacznie przyśpieszają procesy twórcze i gwarantują wysoki poziom świadczonych usług, dlatego tworzymy stałe zespoły zadaniowe dla kluczowych klientów.

Nasza Firma istnieje już kilkanaście lat, wiec zwiększający się stale jej potencjał jest mocno zauważalny na polskim rynku jak i wśród lokalnej społeczności. Skupiamy liczne grono specjalistów zapewniających każdej firmie, jak i indywidualnym klientom, kompleksową i profesjonalną obsługę. Wyróżnia nas solidność wykonywanych prac, terminowość i przyjazne podejście do każdego Zleceniodawcy.
Cały czas inwestujemy w rozwój Firmy, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Klientów. W codziennej pracy wykorzytujemy osiągnięcia najnowszych technologii, stacje robocze i urządzenia peryferyjne firmy HP, a także oprogramowanie: Autodesk, INTERsoft, Norma, Specbud, Wavin, Geoasystent, pakiet MsOffice. Tworzona przez nas dokumentacja zapisywana jest w postaci cyfrowej i na żądanie Klienta jest mu w takiej formie udostępniana.

Stale poszukujemy nowych pomysłów i zastosowań. Chętnie podejmujemy wyzwania, które zmuszają nas do tworzenia nowatorskich rozwiązań. Dlatego dbamy o ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji.